تبلیغات
WWE

نویسندگان

» اخبار رستلینگ به تاریخ 10 ژوئن 2014 :

1. وضعیت کمربند های سنگین وزن و دبلیو دبلیو ای :

همانطور میدانید این روز ها وضعیت این کمربند ها به صورت کامل مـعلوم نیست . در راو این هفـته پزشک دنیل بریـان ...

2. آپدیت بر مسابقات مانی این د بنک امسال :

در راو این هفته طبق مسابقاتی که انجام شد سه سوپراستار دیگر به این پی پر ویو اضافه شدند.هر سه این استاران ...

3. وضعیت گروه شیلد چه خواهد شد ؟ :

شیلد پس از خیانت ست رولینز در حاشـیه رفته و هر روز یک شایعه جدید به گوش میرسد . مثل شـایعـه نـابـود شدن  ...

4. پوستر پی پر ویو BattleGround :

به تازگی پوستر پی پر ویو بتلگراند که برای بار دوم در طول تاریخ برگزار میشـود به بیرون درز کرده است.به نظر میرسد ...

5. بعد از شو راو چه اتفاقی افتاد ؟ :

بعد از راو این هفته اتفاق جالب و البته جذابی رخ داد . پس از پـایان شو جان سینا و سپس دین آمبروز و رومین رینز به ...

6. صحبت های شیمس در مورد مانی این د بنک :

شیمس که در شو راو این هفته موفق به برد شد .  پس از شو در مـصاحبه اش با ساکسون گفت حالا که در مسابقه  ...

7. انتشار هوم ویدیو جدید باتیستا :

هوم ویدیو جدید  دیو باتیستا در حالی منتشر میشود که او در راو هفته قــبل از کـمپانی بیرون رفت . این هـوم ویدیو  ...

» جهت دیدن اخبار به ادامه مطلب بروید ....

. وضعیت کمربند های سنگین وزن و دبلیو دبلیو ای :

همانطور که میدانید این روز ها وضعیت این کمربند ها به صورت کامل معلوم نیست . در شو راو این هفته پزشک دنیل براین اعلام کرد که براین مصدومیتش اجازه نمیدهد که او در مانی این د بنک به مصاف کین برود . تریپل اچ هم از این فرصت استفاده کرد و کمربند ها را از براین گرفت و تکلیف صاحب این کمربند ها در مسابقه لدرمچ مانی این د بنک مشخص میشود .


2. آپدیت بر مسابقات مانی این د بنک امسال :

در شو راو این هفته توسط مسابقاتی که انجام شد سه سوپراستار دیگر به این پی پر ویو اضافه شدند . هر سه این سوپراستاران به مسابقه لدرنچ بر سر کمربند های جهانی ملحق شدند . سزارو و ارتن و شیمس اسامی این سوپراستران است . با توجه به اینکه آلبرتو دل ریو در شو راو هفته قبل به این مسابقه راه پیدا کرده بود در حال حاضر چهار نفر از شرکت کنندگان این مسابقه بی شک جذاب مشخص شده اند .


3. وضعیت گروه شیلد چه خواهد شد ؟ :

گروه شیلد پس از خیانت ست رولینز در حاشیه رفته و هر روز یک شایعه جدید به گوش میرسد . مثل شایعه نابود شدن این گروه یا پیوستن باتیستا به شیلد . ولی پیوستن جان سینا به این گروه از همه این شایعه ها قوی تر بود . تا اینکه در شو راو این هفته جان سینا در یک مسابقه تیمی همراه با شیلد در مقابل وایت فمیلی قرار گرفت . با توجه به این موضوع شایعه حضور جان سینا در شیلد بسیار بسیار قوی میباشد . حال باید دید آیا جان سینا عوض شیلد میشود و یا کسی دیری . احتمال اینکه شیلد به صورت دو نفره ادامه دهد و یا از هم بپاشد هم وج.ود دارد . پس باید منتظر بود و دید چه اتفاقی خواهد افتاد . 


4. پوستر پی پر ویو BattleGround :

به تازگی پوستر پی پر ویو بتلگراند که برای بار دوم در طول تاریخ برگزار میشود به بیرون درز کرده است . به نظر میرسد که این پوستر , پوستر رسمی این پی پر ویو باشد . بر روی این پوستر عکس Bray Wyatt قرار دارد در حالی که استیل Spider را به خود گرفته است و آماده انجام فینیشر خود یعنی Sister Abigeil میباشد  .

 


5. بعد از شو راو چه اتفاقی افتاد ؟ :

بعد از شو راو این هفته اتفاق جالب و البته بسیار بسیار جذابی نیز رخ داد . پس از پایان شو جان سینا و سپس دین آمبروز و رومین رینز به داخل رینگ آمدند . آن ها همرا جان سینا در رینگ به شادی با تمشاگران پرداختند و پس از مدتی از رینگ خراج شدند . این حرکت باز هم میتواند احتمال حضور سینا در شیلد را بیشتر کند .


6. صحبت های شیمس در مورد مانی این د بنک :

شیمس که در شو راو این هفته موفق به برد شد .  پس از شو در مصاحبه اش با ساکسون گفت حالا که در مسابقه لدرمچ مانی این د بنک شرکت میکنم تمام تلاشم رو میکنم تا قهرمان این دو کمربند مهم بشو . این گفته های شیمس کمی دارای شک میباشد . اگر او ببرد به صورت همزمان صاحب سه کمربند خواهد شد . این استوری هم میتواند جذاب باشد و هم غیر ممکن . حال باید دید در مانی این د بنک چه اتفاقاتی خواهد افتاد و چه کسی قهرمان جدید این دو کمربند جنجالی میشود .


7. انتشار هوم ویدیو جدید باتیستا :

هوم ویدیو جدید دیو باتیستا در حالی منتشر میشود که او در راو هفته بعد از کمپانی بیرون رفت . این هوم ویدیو که "Batista : The Animal Unleashed" نام دارد امروز به طور رسمی انتشار یافت . این هوم ویدیو یکی از زیباترین هوم ویدیو این کشتی گیر میباشد .

 
[ جمعه 23 خرداد 1393 ] [ 07:34 ب.ظ ] [ kiarash sh ]
درباره وبلاگ

سلام به همگی این سایت اخبار به روز کشتی کج رو میزاره و امیدواریم شما خوشتون بیاد شما اگر خواستید درباره کسی یا مسابقه ای مطلب بزاریم حتما بهتون خبر بدین


مدیر سایت: ,dani 02
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب