تبلیغات
WWE

نویسندگان


نام واقعی :
 ویـندهام لارنس روتــندا 

نام های درون رینگ :
 الکس روتــندا , الکس مولیگان , بــِـری وایــِـت , دوک روتندا , هاسکی هـریــس

قد : 1.91 سانتی متر

وزن : 129 کیلوگرم

تاریخ تولد : 23 مــِـی , 1987

محل تولد :
 بروکسویل , فلوریدا

دبیوت :
 2009

به ادامه مطلب بروید:

» شــرح حــال مـخــتـصــر «

ویندهام لارنس روتندا , رسلر آمریکایی است که در حال حاضر در Wwe تحت نام بــِـری وایــِــت کار می کند . او لیدر گروه The Wyatt Family است .
او قبلاً در دبلیو دبلیو ای تحت نام هاسکی هاریس فعالیت کرده است .
او در Florida Championship Wrestling همراه با برادر کوچک ترـش ( تایلر روتندا ) دو بار قهرمان تایتل های تگ تیم FCW شد .World Wrestling Entertainment

Florida Championship Wrestling : 2009-2010

روتندا در آپریل سال 2009 در Florida Championship Wrestling تحت نام ' الکس روتندا ' دبیوت کرد و در اولین مسابقه ــش در این پروموشن به پیروزی رسید .
او بعداً نام ـش را به ' دوک روتندا ' تغییر داد . در جون 2009 , روتندا با برادرش تیم شد . در تیپینگ بیست و سوم جولای FCW , برادران روتندا با شکست گروه Dude Busters موفق به کسب تایتل شات برای تایتل های تگ تیم FCW شدند . در همان شب , آنها جاستین انگل و کریس لوگان را شکست دادند و تایتل های تگ تیم را مال خود کردند .
آنها چندین بار از تایتل های خود موفقیت آمیز دفاع کردند اما در تاریخ 19 نوامبر تایتل ها خود را به Dude Busters واگذار کردند .
NxT & The Nexus : 2010-2011

در تاریخ 1 جون سال 2010 , نام روتندا بعنوان یکی از روکی های سیزن 2 NxT اعلام شد و او با نام هاسکی هریس وارد NxT شد . مربی او کودی رودز بود . 
هریس در اپیزود 8 جون ان ایکس تی دبیوت کرد و در یک تگ تیم مچ شرکت کرد و با مربی ـش کودی رودز تگ شد و به مصاف Montel Vontavious Porter و پرسی واتسون رفت که او در این مسابقه شکست خورد . هریس در 22 جون با حمله به مت استرایکر هیل شد .
هفته بعد هریس با شکست از MVP در بین هشت روکی ان ایکس تی در رده هفتم قرار گرفت . او سپس به رده ششم آمد و از حذف شدن گریخت . 
در تاریخ 9 آگست , روکی ها در یک Six-Man Tag Team Match در راء حاضر شدند و در آن مسابقه هریس با پین کردن کاوال پیروزی را برای تیمش به ارمغان آورد اما در ریمچ این مسابقه که در شب بعد راء در NxT برگزار شد تیم هریس شکست خورد . در نظرسنجی در همان شب هریس در رده چهارم قرار گرفت .
در تاریخ 17 آگست , 2 روکی حذف شدند که یکی از آنها هریس بود . در راستای حذف شدن هریس , او و کودی رودز به کاوال حمله ور شدند که در نتیجه یک درگیری بین آنها و کاول و ام وی پی و کوفی کینگستون شکل گرفت . هریس در فاینال سیزن ان ایکس تی حاضر شد و همراه با سایر روکی ها حذف شده به برنده این سیزن کاوال حمله ور شد . 

پس از NxT , او به فعالیت در FCW ادامه داد . در سپتامبر 2010 او در یک تگ تیم مچ در اف سی دبلیو شرکت کرد و با حمله به هم تیمی ــش پرسی واتسون استوری را با او شروع کرد .
وقتی هریس و واتسون در یک مسابقه رو در روی هم قرار گرفتند , مسابقه Count Out شد و بدون برنده ماند . هفته بعد واتسون در یک No disqualification Match موفق به شکست هاسکی هریس شد . این فیود در اکتبر زمانی که هریس در یک لامبرجک مَچ واتسون را شکست داد به پایان رسید .
در Pay Per View هل این اِ سل که در ماه اکتبر برگزار شد , هریس به همراه مکگیلیکاتی در مسابقه بین جان سینا و ویدبرت دخالت کردند و موجب پیروزی وید برت شدند .
اپیزود 18 اکتبر راء جایی بود که مکگیلیکاتی و هریس به مصاف اورتن و سینا رفتند که در آن مسابقه شکست خوردند و نتوانستند جایگاهی در نکسوس پیدا کنند . هفته بعد در راء هریس و مکگیلیکاتی به نکسوس پیوستند . در ژانویه 2011 , پانک به لیدر نکسوس تبدیل شد و برای هر یک از اعضا یک آزمون در نظر گرفت که هریس در این آزمون موفق بود و به یکی از اعضای گروه
New Nexus تبدیل شد . در اپیزود 31 ژانویه راء , هریس و مکگیلیکاتی موفق به شکست کازلو و مارلا نشدند و نتوانستند کمربند های تگ تیم را بدست بیاورند .
مدتی بعد , اورتن به هریس Punt Kick زد و باعث شد او از WWE Tv دور شود !Return to FCW : 2011-2012

پس از دریافت Punt Kick از اورتن , روتندا به FCW برگشت و با یک کارکتر جدید دبیوت کرد . اما این کارکتر جدید هرگز در FCW Tv دیده نشد و او با کارکتر هریس به FCW رفت .
او مدتی از برادرش جدا شد اما پس از مدتی به او پیوست با سندو و Cannon وارد فیود شد . مدتی بعد هریس اعلام کرد که از رابطه برادرش با آکسانا ناراحت است . زمانی که Bo ( برادرش )
مصدوم شد و تایتل ــش از او گرفته شد ، تورنمنتی برای این تایتل گذاشته شد .
وایت با شکست بیگ ای به فینال رفت و در یک فیتل فور وی مچ مقابل آمبروز , Kruger و سندو قرار گرفت . این مسابقه با پیروزی Kruger به پایان رسید و در حین مسابقه هریس از استیمبوت
سـوپرکیک دریافت کرد . هفته بعد , استیمبوت به هریس حمله ور شد . هریس با شکست آمبروز و سندو یک تایتل شات برای تایتل Kruger بدست آورد . او در مسابقه با Kruger با دخالت استیمبوت شکست خورد . از اینجا استوری هریس و استیمبوت شروع شد و اولین مسابقه آنها بدون برنده ماند !
هریس چند هفته بعد در No Holds Barred موفق به شکست استیمبوت شد . بعد از حمله های متقابل از سوی هریس و استیمبوت بر یکدیگر باعث شد این دو 30 روز محروم شوند .
بعد از بازگشت , این دو در یک Bullrope Match به مصاف هم رفتند که هریس در این مسابقه شکست خورد و این پایانی بود بر استوری این دو رسلر .
در تاریخ 2 فبریه 2012 , هریس و برادرش با شکست مدکس و الی کاتنوود موفق به بدست آوردن تایتل های تگ تیم شدند . آنها این تایتل ها را در 15 مارچ به گریوز و کارتر واگذار کردند .


The Wyatt Family : 2013 - Present

در آپریل 2012 , روتنــدا با کرکتر بــِـری وایــِـت در NxT دبیوت کرد و در اولین مسابقه موفق به شکست آیدن انگلیش شد . او یک شخصیت شیطانی داشت .
او باور داشت که قدرتی ماورای انسان و شیطانی دارد . او شخصیتی شبیه مــَـکس کیدی در فیلم " Cape Fear " داشت . در ماه جولای او دچار مصدومیت شد و در
بازگشت ــش در ماه سپتامبر او لیدر گروه وایــِـت فــَـمیلی شد .
او در اولین مسابقه پس از بازگشت از مصدومیت در اپیزود 21 سپتامبر NxT موفق به شکست ویشی تاتسو شد . او در تاریخ 13 مارچ اولین شکست خود در NxT را در مقابل دالاس متحمل شد 
در اپیزود 2 مــِـی NxT , او به مصاف قهرمان 6 دوره جهان " کریس جریکو " رفت و در یک Singles Match از او شکست خورد . در هفته بعد , هارپر و روین موفق به شکست آدرین نویل و بو دالاس شدند و تایتل های تگ تیم NxT را بدست آوردند .
دِ وایـــِـت فــَـمیلی وارد فیود با Kassius Ohno و Corey Graves شدند . شروع این استوری پیروزی وایـــِـت در برابر گریوز در اپیزود 22 مــِـی NxT بود .
هفته بعد در بــَـتــِـل رویالی , بــِـری هر دوی اوهنو و گریوز را حذف کرد و خودش هم به دست نویل حذف شد و ناکام از بدست آوردن یک تایتل شات ماند .
در اپیزود 19 جون NxT , دِ وایــِـت فــَـمیلی تیم گریوز , نویل و اوهنو را شکست داد . در اپیزود 10 جولای NxT , این تیم به مصاف گریوز , اوهنو و ویلیام رگال رفت که بــِـری وایــِـت با پین کردن ویلیام رگال پیروزی را برای خود و همه تیمی هایش به ارمغان آورد . هفته بعد , هارپر و روین تایتل های تگ تیم NxT را از دست دادند .

در اپیزود 27 مــِـی ماندی نایت راء , Wwe تبلیغ دبیوت این گروه را در هفته های آینده کرد . در اپیزود 8 جولای ماندی نایت راء , آنها دبیوت کردند و به کین گیر دادند .
آنها به حمله به استارانی مثل آر تروث , جاستین گابریل , درو مکینتایر , هیث اسلیتر و جیندر ماهال ادامه دادند و در حالی که برای کین یک پیام داشتند : " Follow The Buzzards "
در همین راستا , کین وایــِــت را به یک مسابقه Ring Of Fire Match در سامراسلم چلنج کرد که در این پی پی وی وایــِـت موفق به شکست کین شد . پس از مسابقه روین و هارپر به کین حمله کردند و او بر روی دوش خود گذاشتند و بـــُـردند !
هدف بعدی کوفی کینگستون بود . کینگستون در یک مسابقه در بــَـتــِـل گروند به مصاف بــِـری وایــِـت رفت که در این مسابقه هم وایـــِـت پیروز بود .
فیود بعدی وایـــِــت فــَـمیلی از آنجایی شروع کرد که آنها در ماه اکتبر به براین و سی ام پانک حمله کردند و این موجب شکل گیری مسابقه ای در Pay Per View سروایور سریس شد که این گروه موفق به شکست براین و پانک نشدند و اولین شکست خورد در Pay per View ها را متحمل شدند .
وایـــِـت فــَـمیلی به استوری با براین ادامه داد و در یک مسابقه 3 به 1 در T.L.C موفق به شکست دنیل براین شدند . در آخرین اپیزود ماندی نایت راء در سال 2013 , براین موفق به شکست روین و سپس هارپر شد تا به مصاف وایــِــت برود . براین در میان مسابقه با بــِـری مورد حمله روین و هارپر قرار گرفت . براین که از این وضعیت خسته شده بود , تسلیم شد و به گروه وایِت فَمیلی پیوست که در راستای پیوستنِ او این گروه موفقیت های زیاد کسب نکرد و همین موضوع بهانه ای شد که بــِـری از او انتقام بگیرد .
براین در 13 ژانویه و در شوء راء به تمام اعضای وایــِـت فــَـمیلی حمله کرد و موجب شد که از این گروه خارج شود , همان چیزی خودِ دنیل براین به دنبالش بود .
در Royal Rumble , وایــِـت به مصاف براین رفت و موفق به شکست او شد . در همان شب وایـــِـت فــَـمیلی به سینا حمله ور شد و موجب شروع استوری با سینا شد .

در اپیزود 27 جولای ماندی نایت راء , به براین , سینا و شیمس حمله کرد و این باعث شد که تیم براین با Dq پیروز شود و دِ شیلد در Elimination Chamber Match حاضر نشود .
در Pay Per View الیمینیشن چمبر , وایــِـت فــَـمیلی به مصاف دِ شیلــد و در این مسابقه پیروز شد . در همان شب آنها موجب حذف جان سینا از چــَـمبر مــَـچ شدند .
در هفته های بعد بــِــری وایــِــت بر علیه سینا پرومو کات کرد و باعث شد که این دو مسابقه ای در WrestleMania 30 داشته باشند .
» زنــدگــی شــخــصــی «

روتندا یک استار نسل سوم است . پدربزرگ او ( Blackjacck Mulligan ) و پدر او ( Mike Rotunda ) و عمو هایش ( Kendall ) و ( Barry Windham ) همگی پروفشنال رسلر بودند .
برادر کوچک تر او , تایلر روتندا که با نام Bo Dallas فعالیت می کند نیز رسلر است . او یک خواهر کوچک تر از خود به نام Mika نیز دارد . روتنــدا در دوران دبیرستان در سال 2005 ,
در وزن 125 کیلوگرم کشتی کسب عنوان کرد .
او همچنین در فوتبال آمریکایی بعنوان یک بازیکن تدافعی حضور داشت در دانشگاه 2 فصل در مسابقات فوتبال آمریکایی شرکت داشت و تجربه حضور در این ورزش نسبتاً خشن را نیز داشت .Finishing Moves

Bray Wyatt : Sister Abigail
Axel Mulligan : Stunner
Husky Harris : Running Senton , Swinging STOSignature Moves

Corner Body Avalanche
Drop Suplex
Running Body Block
Running Crossbody
Short-Arm Clothesline
Ura-nageWrestling Managed

Luke Harper
Erick Rowan
Daniel Bryan


Nicknames 

" The Army Tank With a Ferrari Engine "
" The Eater Of Worlds "
" The Man Of 1000 Truths "


Entrance Themes

We Are One " by 12 Stones "
This Fire Burns " by Killswitch Engage "
Live In Fear " by Mark Crozer "
» افــتــخــارات «

FCW Florida Tag Team Championship ( 2 Times ) With Bo Rotundo
PWI Feud Of The Year (2010) - Nexus vs Wwe
PWI Most Hated Wrestler Of The Year (2010) - as part of The Nexus
PWI ranked him #115 of 500 Top singles Wrestlers (2013) - PWI 500
Best Gimmick ( 2013) - Wrestling Observerامیدوارم از این بیوگرافی لذت برده باشید . . .[ سه شنبه 27 خرداد 1393 ] [ 06:39 ب.ظ ] [ kiarash sh ]
درباره وبلاگ

سلام به همگی این سایت اخبار به روز کشتی کج رو میزاره و امیدواریم شما خوشتون بیاد شما اگر خواستید درباره کسی یا مسابقه ای مطلب بزاریم حتما بهتون خبر بدین


مدیر سایت: ,dani 02
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب