تبلیغات
WWE

نویسندگان
مایک میزانین که با نام د میز کشتی میگیرد در سال 1980 (30 ساله)در پارما،اوهایو متولد شد.او در سال 2005 و 2006 در OHIO VALLEY WRESTLING شروع به کار کرد و در اولین مسابقه اش مغلوب رنه دوپره شد.او عنوان تگ تیم را با کریس کیج از آن خود کرد.آخرین حضور او در این لیگ مسابقه ای بود که او مسابقه رو به دوس باخت.
او در سال 2006 و 2007 در اسمکدان بود و در اولین مسابقه،تاتانکا رو شکست داد.میز شکست نا پذیر بود تا وقتی که یک درگیری با بوگی من وارد شود.بوگی من به این استریک خاتمه داد.او در رویال رامبل 2007 هم شرکت کرد و زیر 30 ثانیه حذف شد

او در همین سال به ECW درفت شد و در اولین مسابقه،نونزیو رو شکست داد.بعدش میز گیمیک CHICK MAGNET رو شروع کرد و گروه EXTREME EXPOSE منیجر های میز شدن.میز این شانس رو پیدا کرد تا با سی ام پانک سر کمربند ECW بازی کنه ولی ناموفق بود.میز اولین عنوانش رو با جان موریسون از تیم مت هاردی و ام وی پی گرفت.این عنوان WWE TAG TEAM CHAMPIONSHIP بود.

میز و موریسون در سایت WWE برنامه THE DIRT SHEET رو داشتند که موفق ترین برنامه اینترنتی این سایت بود.اونها کمربند هاشونو به تیم کرت هاوکینز و زک رایدر واگزار کردن.

بعد اونها در یک هوس شو کمربند تگ تیم جهان رو از سی ام پانک و کوفی کینگستون بردند که یک اتفاق نادر بود.بعد اونها به یک درگیری با تیم کارلیتو و پریمو وارد شدن که در نهایت در رسلمنیا 25 کمربند ها رو باختن.
چند هفته بعد در اسمکدان،میز مسابقه ای رو به کوفی کینگستون باخت.عامل این باخت جان موریسون بود.بعد بازی مشخص شد که میز به راء درفت شده،پس میز به موریسون حمله کرد و تگ تیمشون از بین رفت.

بعد از این اتفاق،میز به درگیری با جان سینا پرداخت.میز،سینا رو چلنج می کرد ولی سینا مصدوم بود نمیتونست بیاد.در نهایت،سینا ،میز رو در یک مسابقه در بش 2009 شکست داد تا این درگیری تمام شود.
او برای حضور در را در یک مسابقه شرکت کرد که برنده قرارداد ماندی نایت را رو کسب می کرد.میز با یه ماسک و با اسم"THE CALGARY KID"یوجین رو شکست داد و بعد مسابقه ماسکش رو برداشت.

او شروع به چلنج کردن قهرمان ایالات متحده کرد ،در این بین فینیشر جدیدش،SKULL CRASHING FINALE رو به نمایش گذاشت.
او سه ماه برای کمربند US بازی کرد ولی ناموفق بود.در نهایت،بک شب بعد هل این ا سل 2009،او کوفی کینگستون رو شکست داد تا قهرمان US بشه.در BRAGGING RIGHTS 2009 ،میز،جان موریسون رو شکست داد.بعد در سوروایور سریز،تیم میزریالتیم جان موریسون رو برد تا درگیری این دو تمام بشه.

بعد ام وی پی میز رو چلنج میکرد ولی همیشه نا موفق بود.بعد او با بیگشو تیم شد و و یه مسابقه TRIPLE TAG TEAM ،دی اکس و SES رو شکست دادند تا قهرمان تگ تیم هم باشن.
تیم شومیز در رسلمنیا هم موفق بود تونست تیم آرتروث و جان موریسون رو شکست بده و قهرمان بمونه.در نهایت تیم هارت داینستی،کمربند رو از شومیز گرفت و در جا ،بیگشو میز رو ناک اوت کرد و تیمشون نابود شد.
میز یه مدت با برت هارت درگیری داشت که باعث شد حتی کمربند US رو به برت ببازه.وقتی برت جنرال نیجر شد،کمربند رو وکانت کرد.میز و آرتروث برای قهرمانی بازی کردندکه آرتروث میز رو برد و قهرمان شد.البته این قهرمانی دو هفته بیشتر دووم نیاورد و میز کمربند رو برد.

میز در ان اکس تی هم بود ولی با روکیش،دنیل برایان،درگیری داشت.میز در مانی این د بنک پیروز شد و یک امتیاز مانی این د بنک برای قهرمانی WWE گرفت .میز در سامر اسلم قرار بود در تیم WWE باشه ولی دنیل برایان،به عنوان سورپرایز،جای اونو گرفت.در نایت اف چمپیونز،میز کمربند رو به برایان باخت.
میز در پس گرفتن تایتل ناموفق بود.هفته ها میز کیف مانی این د بنک رو کش نکرد و خیلی ها این رو فراموش کردن.در BRAGGING RIGHTS 2010 ،میز کاپیتان تیم راء بود ولی در نهایت با یه اسپیر از ادج مسابقه رو باخت و اسمکدان جام رو برد.سرانجام میز در شب بعد سوروایور سریز 2010،روی رندی ارتن،کیفش رو کش کرد و قهرمان WWE شد.باید ببینیم چه چیزی در انتظار این قهرمان جوان خواهد بود؟

فینیشر ها:
* Mizard of Oz (Swinging reverse DDT) – 2006–2007
* Reality Check (Running knee lift followed into a neckbreaker slam) – 2007–2009
* Skull-Crushing Finale (Full nelson facebuster) – 2009–present


افتخارات:
World Tag Team Championship:2 بار با جان موریسون و بیگشو
WWE Tag Team Championship:2 بار با جان موریسون و بیگشو
WWE United States Championship:2 بار
Mr. Money in the Bank (Raw) (July 2010)
WWE CHAMPIONSHIP:1 بار

دشمنان:
بوگی من،سی ام پانک،جیمی وانگ یانگ،کین،فینلی و هورنسواگل،کرایام تایم،ریکی ارتیز،ایوان بورن،دی ایکس،کارلیتو و پریمو،جان سینا،کوفی کینگستون،ام وی پی،جان موریسن،بیگ شو،رندی اورتن

دوستان:


،کریس جریکو،،،مایکل کول
[ پنجشنبه 10 مرداد 1392 ] [ 12:26 ق.ظ ] [ dani 02 ]
درباره وبلاگ

سلام به همگی این سایت اخبار به روز کشتی کج رو میزاره و امیدواریم شما خوشتون بیاد شما اگر خواستید درباره کسی یا مسابقه ای مطلب بزاریم حتما بهتون خبر بدین


مدیر سایت: ,dani 02
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب