تبلیغات
WWE

نویسندگان

 

رایبک رایان ریوز (متولد نوامبر ۱۰، ۱۹۸۱) کشتی گیر حرفه‌ای آمریکایی است. وی در حال حاضر در WWE فعالیت می‌کند. رایبک به سرعت از وقتی وارد کمپانی شد، از وقتی در NXT وارد شد تا به برند حرفه‌ای آمد، رشد فوق العاده سریعی مانند شیمس داشت حتی بهتر از او رایبک در لاس وگاس متولد شد. از ۸ سالگی به تماشای کشتی مینشت و ۱۲ سالگی به وزنه برداری رفت و هیکلی زییبا را برای خود به رقم آورد. رایبک مسابقات بیس بال و فوتبال نیز بازی کیکرده است. رایبک در یکی از مسابقاتش در کالج ایالت نوادا در یک بازی بسیار مهیج، با مشکل شکستگی پا روبرو شد. رایبک در دانشگاه لاس وگاس و نوادا حضور داشت و در رشته تناسب اندام به تحصیل پرداخت. او پس از تلاش بسیار به عنوان یکی از ۸ فینالیست NXT وارد اسمکدان شد.

رایبک در سال‌های ۲۰۰۵ و ۲۰۰۶

وی پس از فعالیت در کمپانی DSW در سال‌های ۲۰۰۵ و ۲۰۰۶ به Ohio Valley Wrestlin منتقل شد.

رایبک حریفان را دونه به دونه از پیش رو برمیداشت. در کمپانی WWE به دلیل عدم تست اعتیاد یک ماه به تعلیق افتاد.

او از یکی از مکمل‌های پرورش اندام استفاده می‌کرد که به طور ناخواسته باعث اختلال در خواند می‌شد. وی یگر از این مکمل استفاده نکرد و پس از دادن آزمایش دوم به کمپانی بازگشت.

رایبک پس از بازگشت به کمپانی با جان بولن(JOHN BOLEN)تگ تیم شد و با گروه‌های زیادی مسابقه دادند از جمله گروه LOCOS

مربی رایبک توسط ویلیام رگال در برند NXT تغیر کرد. او با دری سانگ و جاستین گابریل و دنیل براین و... مسابقه داده و همه را ناکام گذاشته است (در NXT)(سال 2010)

رایبک مجددا مصدوم شد از ناحیه پا و به زیر تیغ جراحی رفت.

رایبک در حال حاضر با ریش و لباسی دو بنده با شعار FEED ME MORE و به عنوان یک چهره محبوب در اسمکدان حضور دارد. رایبک در اولین مسابقه رویال رامبل خود به عنوان نفر ۳۰ حضور یافت ولی توسط جان سینا حذف شد.او در رسلمنیا 29 با مارک هنری مسابقه داد و شکست خورد همچنین او در اکستریم رولز و پی بک 2013 بر سر کمربند جهانی با جان سینا مسابقه داد ولی در هیچ یک موفق به کسب کمربند نشد.او پس از رسلمنیا زمانی که به جان سینا حمله کرد تا به امروز به شخصئیتی منفور تبدیل شده است.

رایبک ۱۹۱ سانتی متر قد و ۱۳۲ کیلو گرم وزن و متولد دهم نوامبر ۱۹۸۱(سی و یک ساله) است.
[ جمعه 11 مرداد 1392 ] [ 05:26 ب.ظ ] [ dani 02 ]
درباره وبلاگ

سلام به همگی این سایت اخبار به روز کشتی کج رو میزاره و امیدواریم شما خوشتون بیاد شما اگر خواستید درباره کسی یا مسابقه ای مطلب بزاریم حتما بهتون خبر بدین


مدیر سایت: ,dani 02
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب