تبلیغات
WWE

نویسندگان
پوستر احتمالی سامرسلم 2013 :
پی پر ویو سامرسلم 2013 که مهمترین اونت تابستان در دبلیودبلیوای است به تازگی یک پوستر از آن توسط ای جی لی قهرمان کنونی کمربند دیواز در توییترش منتشر شده و به نظر میرسد این پوستر ، پوستر رسمی سامرسلم نیز باشد که هم اکنون میتوانید آن را در زیر مشاهده کنید :

 

 

 

 

 

ریتینگ ماندی نایت راو هفته قبل :
شو این هفته دبلیودبلیوای ماندی نایت راو به تاریخ 24 ژوئن 2013 با تمامی مسابقات و سمگنت هایی که داشت توانست ریتینگ 2.99 را با 4.154 میلیون نفر بیننده کسب کند که این ریتینگ نسبت به هفته پیش کاهش داشته است .
 
 
 
 
هیل و فیس ترن کردن دو استار :
دولف زیگلر و آلبرتو دلریو که در حال حاضر درگیری ها زیادی بر سر کمربند سنگین وزن جهان با هم دارند و تا قبل از پی پی وی پی بک به ترتیب شخصیت های هیل و فیس داشته اند به تازگی گزارش با توجه به بوو کردن تماشاگران نسبت به دلریو و همچنین کار های او هیل شدن او تایید شده و همچنین دولف زیگلر هم در این مدت به شدت تشویق می شود و کمپانی هم تقریبا فیس او را داره مشخص میکنه. حضور زیگلر در لایو اونت ها و چهره فیس او و البته همراه نبودن ای جی لی با زیگلر به افزایش احتمالی این موضوع می افزاید.
 
 
 
پیش نمایش شو راو 15 جولای :
در شو 15 جولای 2013 ماندی نایت راو که قرار است یک روز پس از پی پر ویو مانی این د بنک برگزار می شود حضور افرادی همچنون : براک لسنر ، سی ام پانک ، راب ون دان ، تریپل اچ و وینس مکمن تایید شده و احتمال برگزاری یک ریمچ بین جان سینا و مارک هنری نیز در آن شب زیاد است .
 
 
 
 
فوت شوکه کننده خواهر آرتروث :
آرتروث که این روز ها کم و بیش در مسابقات هفتگی دبلیودبلیوای حضور پیدا میکند گفته شده خواهر وی فوت کرده است . همچنین اضافه شده که خواهر او سرطان داشته است و پس از مدت زیادی مقاومت در برابر این بیماری مخوف به فوت رسیده .
 
 
 
 
بازگشت تاز به دبلیودبلیوای :
همانطور که خبر از بازگشت ری مستریو می رود سایت های معتبر رستلینگ خبر از بازگشت گزارشگر و استار سابق کمپانی دبلیودبلیوای یعنی تاز را منتشر کرده اند ، به شکلی که این فرد هم اکنون در تی ان ای فعالیت میکند ولی گفته شده قرارداد او با تی ان ای طی روز های آینده به پایان خواهد رسید !
 
 
 
 
 
مسابقات احتمالی سامرسلم امسال :
قبلا هم خبر های زیادی در مورد پی پی وی سامرسلم امسال به گوش میرسد که در نهایت مسابقاتی که احتمال برگزاری آنها بسیار فراوان است به تازگی مشخص شده : در این مسابقات احتمالی کریسچن به مصاف دین امبروز برای قهرمانی کمربند ایالات متحده امریکا می رود ، دنیل برایان برای کسب عنوان قهرمانی کمربند دبلیودبلیوای در مقابل جان سینا قرار می گیرد و البته سی ام پانک رو در روی براک لسنر قرار خواهد گرفت !
 
 [ یکشنبه 13 مرداد 1392 ] [ 10:46 ب.ظ ] [ dani 02 ]
درباره وبلاگ

سلام به همگی این سایت اخبار به روز کشتی کج رو میزاره و امیدواریم شما خوشتون بیاد شما اگر خواستید درباره کسی یا مسابقه ای مطلب بزاریم حتما بهتون خبر بدین


مدیر سایت: ,dani 02
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب